Producenci

Zaloguj się

Opcje przeglądania

Cena
  • od do

Żeby każdy spacer był przyjemnością warto zapewnić "małemu odkrywcy" wygodę i bezpieczeństwo w jego wehikule na czterech kółkach.

Proponujemy wyposażyć wózek dziecięcy w moskitierę chroniącą przed komarami i muszkami oraz szelki do wózka, które uchronią ruchliwego malca przed wypadnięciem.

Spokojny sen i bezpieczną podróż w wózku zapewnią pościele na cztery pory roku oraz zimowe śpiwory, które można wykorzystać także na sankach.

● WYPOSAŻENIE WÓZKA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 4 SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 4
Cena: 10,90 zł
szt.
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA z regulacją długości Wzór: nr 4   Długość max:  pasek obejmujący dziecko w obwodzie: 63 cm paski na ramiona: 32 cm pasek podtrzymujący dziecko przy chodzeniu: 56 cm paski mocujące do wózka: 38 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU   Wykonane z parcianych pasków. Wygodne zapięcie i zaczepy powodują, że użytkowanie i montaż są proste.
Wysyłka w:
3 dni
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 10 SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 10
Cena: 10,90 zł
szt.
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA z regulacją długości Wzór: nr 10 Długość max: pasek obejmujący dziecko w obwodzie: 63 cm paski na ramiona: 32 cm pasek podtrzymujący dziecko przy chodzeniu: 56 cm paski mocujące do wózka: 38 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU Wykonane z parcianych pasków. Wygodne zapięcie i zaczepy powodują, że użytkowanie i montaż są proste.
Wysyłka w:
3 dni
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 11 SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 11
Cena: 10,90 zł
szt.
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA z regulacją długości Wzór: nr 11 Długość max: pasek obejmujący dziecko w obwodzie: 63 cm paski na ramiona: 32 cm pasek podtrzymujący dziecko przy chodzeniu: 56 cm paski mocujące do wózka: 38 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU Wykonane z parcianych pasków. Wygodne zapięcie i zaczepy powodują, że użytkowanie i montaż są proste.
Wysyłka w:
3 dni
POSZEWKA NA PODUSZKĘ DO WÓZKA nr 4 POSZEWKA NA PODUSZKĘ DO WÓZKA nr 4
Cena: 13,90 zł
szt.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ DO WÓZKA nr 4 biała z aplikacją i koronką   Rozmiar: 35 x 35 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!!   Wykonana z bawełny.   Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewka uszyta ze 100% bawełny. Pranie ręczne lub w pralce. Zapinana na guziki, ozdobiona elegancką koronką.
Wysyłka w:
3 dni
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 5 SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 5
Cena: 10,90 zł
szt.
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA z regulacją długości Wzór: nr 5   Długość max:  pasek obejmujący dziecko w obwodzie: 63 cm paski na ramiona: 32 cm pasek podtrzymujący dziecko przy chodzeniu: 56 cm paski mocujące do wózka: 38 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU   Wykonane z parcianych pasków. Wygodne zapięcie i zaczepy powodują, że użytkowanie i montaż są proste.
Wysyłka w:
3 dni
POŚCIEL DO WÓZKA LICENCYJNA Hello Kitty nr 38 POŚCIEL DO WÓZKA LICENCYJNA Hello Kitty nr 38
Cena: 47,00 zł
szt.
POŚCIEL DO WÓZKA Hello Kitty licencyjna 4 elementowa (nr 38)    Rozmiar:  kołdra i poszewka: 60 x 50 cm poduszka i poszewka: 35 x 35 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!!   Wykonana z bawełny i puszystej włókniny.   Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewki i pokrycie uszyte ze 100% bawełny, wypełnienie z włókniny puszystej. Poszewki na kołdrę i poduszkę są zdejmowane, zapinane na guziki. Pranie ręczne lub w pralce. Komplet jest lekki i miły w dotyku, a jednocześnie bajecznie oryginalny.
Wysyłka w:
3 dni
PODUSZKA Z POSZEWKĄ do wózka KORONKOWA PODUSZKA Z POSZEWKĄ do wózka KORONKOWA
Cena: 19,90 zł
kpl.

PODUSZKA Z POSZEWKĄ DO WÓZKA biała   Rozmiar: poduszka i poszewka: 35 x 35 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!!   Wykonana z bawełny i puszystej włókniny.   Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewka i pokrycie uszyte ze 100% bawełny, wypełnienie z włókniny puszystej. Poszewka na poduszkę jest zdejmowana, zapinana na guziki. Pranie ręczne lub w pralce. Poduszka jest lekka i miła w dotyku, a jednocześnie elegancka - ozdobiona aplikacją i koronką.

Wysyłka w:
3 dni
6 elementowa POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś wesołek nr 8 zielony 6 elementowa POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś wesołek nr 8 zielony
Cena: 61,00 zł
szt.
6 elementowa POŚCIEL DO WÓZKA miś śpioch haftowana z koronką i aplikacją (nr 8) W skład kompletu wchodzą: - poszwa i poszewka - kołdra i poduszka - podkład nieprzemakalny - zapasowa poszewka na poduszkę BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!! Poszewki uszyte są z elanobawełny (35% bawełna, 65% poliester). Kołdra i poduszka wykonane są z bawełny i puszystej włókniny. Podkład z folii szwedzkiej, poszewka ze 100% bawełny. Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewki na kołdrę i poduszkę są zdejmowane, zapinane na guziki. Podkład nieprzemakalny wykonany z folii szwedzkiej, nie powoduje odparzeń i alergii. Pranie ręczne lub w pralce. Komplet jest lekki i miły w dotyku, a jednocześnie elegancki - ozdobiony haftem z aplikacją i koronką.
Wysyłka w:
3 dni
6 elementowa POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś wesołek nr 9 różowy 6 elementowa POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś wesołek nr 9 różowy
Cena: 61,00 zł
szt.
6 elementowa POŚCIEL DO WÓZKA miś wesołek haftowana z koronką i aplikacją (nr 9) W skład kompletu wchodzą: - poszwa i poszewka - kołdra i poduszka - podkład nieprzemakalny - zapasowa poszewka na poduszkę BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!! Poszewki uszyte są z elanobawełny (35% bawełna, 65% poliester). Kołdra i poduszka wykonane są z bawełny i puszystej włókniny. Podkład z folii szwedzkiej, poszewka ze 100% bawełny. Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewki na kołdrę i poduszkę są zdejmowane, zapinane na guziki. Podkład nieprzemakalny wykonany z folii szwedzkiej, nie powoduje odparzeń i alergii. Pranie ręczne lub w pralce. Komplet jest lekki i miły w dotyku, a jednocześnie elegancki - ozdobiony haftem z aplikacją i koronką.
Wysyłka w:
3 dni
6 elementowa POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś wesołek nr 10 niebieski 6 elementowa POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś wesołek nr 10 niebieski
Cena: 61,00 zł
szt.
6 elementowa POŚCIEL DO WÓZKA miś wesołek haftowana z koronką i aplikacją (nr 10) W skład kompletu wchodzą: - poszwa i poszewka - kołdra i poduszka - podkład nieprzemakalny - zapasowa poszewka na poduszkę BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!! Poszewki uszyte są z elanobawełny (35% bawełna, 65% poliester). Kołdra i poduszka wykonane są z bawełny i puszystej włókniny. Podkład z folii szwedzkiej, poszewka ze 100% bawełny. Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewki na kołdrę i poduszkę są zdejmowane, zapinane na guziki. Podkład nieprzemakalny wykonany z folii szwedzkiej, nie powoduje odparzeń i alergii. Pranie ręczne lub w pralce. Komplet jest lekki i miły w dotyku, a jednocześnie elegancki - ozdobiony haftem z aplikacją i koronką.
Wysyłka w:
3 dni
6 elementowa POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś wesołek nr 11 ecrue 6 elementowa POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś wesołek nr 11 ecrue
Cena: 61,00 zł
szt.
6 elementowa POŚCIEL DO WÓZKA miś śpioch haftowana z koronką i aplikacją (nr 11) W skład kompletu wchodzą: - poszwa i poszewka - kołdra i poduszka - podkład nieprzemakalny - zapasowa poszewka na poduszkę BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!! Poszewki uszyte są z elanobawełny (35% bawełna, 65% poliester). Kołdra i poduszka wykonane są z bawełny i puszystej włókniny. Podkład z folii szwedzkiej, poszewka ze 100% bawełny. Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewki na kołdrę i poduszkę są zdejmowane, zapinane na guziki. Podkład nieprzemakalny wykonany z folii szwedzkiej, nie powoduje odparzeń i alergii. Pranie ręczne lub w pralce. Komplet jest lekki i miły w dotyku, a jednocześnie elegancki - ozdobiony haftem z aplikacją i koronką.
Wysyłka w:
3 dni
POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś ogrodnik nr 16 czerwony POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś ogrodnik nr 16 czerwony
Cena: 51,00 zł
szt.
POŚCIEL DO WÓZKA miś ogrodnik haftowana z koronką i aplikacją (nr 16)    Rozmiar:  kołdra i poszewka: 60 x 50 cm poduszka i poszewka: 35 x 35 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!!   Wykonana z bawełny i puszystej włókniny.   Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewki z elanobawełny (35%bawełna, 65% poliester) pokrycie uszyte ze 100% bawełny, wypełnienie z włókniny puszystej. Poszewki na kołdrę i poduszkę są zdejmowane, zapinane na guziki. Pranie ręczne lub w pralce. Komplet jest lekki i miły w dotyku, a jednocześnie elegancki - ozdobiony haftem z aplikacją i koronką.
Wysyłka w:
3 dni
POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś ogrodnik nr 17 zielony POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś ogrodnik nr 17 zielony
Cena: 51,00 zł
szt.
POŚCIEL DO WÓZKA miś ogrodnik haftowana z koronką i aplikacją (nr 17)    Rozmiar:  kołdra i poszewka: 60 x 50 cm poduszka i poszewka: 35 x 35 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!!   Wykonana z bawełny i puszystej włókniny.   Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewki z elanobawełny (35%bawełna, 65% poliester) pokrycie uszyte ze 100% bawełny, wypełnienie z włókniny puszystej. Poszewki na kołdrę i poduszkę są zdejmowane, zapinane na guziki. Pranie ręczne lub w pralce. Komplet jest lekki i miły w dotyku, a jednocześnie elegancki - ozdobiony haftem z aplikacją i koronką.
Wysyłka w:
3 dni
POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś ogrodnik niebieski POŚCIEL DO WÓZKA Z KORONKĄ miś ogrodnik niebieski
Cena: 51,00 zł
szt.
POŚCIEL DO WÓZKA miś ogrodnik haftowana z koronką i aplikacją (nr 18)    Rozmiar:  kołdra i poszewka: 60 x 50 cm poduszka i poszewka: 35 x 35 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!!   Wykonana z bawełny i puszystej włókniny.   Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewki z elanobawełny (35%bawełna, 65% poliester) pokrycie uszyte ze 100% bawełny, wypełnienie z włókniny puszystej. Poszewki na kołdrę i poduszkę są zdejmowane, zapinane na guziki. Pranie ręczne lub w pralce. Komplet jest lekki i miły w dotyku, a jednocześnie elegancki - ozdobiony haftem z aplikacją i koronką.
Wysyłka w:
3 dni
POŚCIEL DO WÓZKA LICENCYJNA Myszka Mickey nr 35 POŚCIEL DO WÓZKA LICENCYJNA Myszka Mickey nr 35
Cena: 47,00 zł
szt.
POŚCIEL DO WÓZKA Myszka Mickey licencyjna 4 elementowa (nr 35)    Rozmiar:  kołdra i poszewka: 60 x 50 cm poduszka i poszewka: 35 x 35 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!!   Wykonana z bawełny i puszystej włókniny. Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewki i pokrycie uszyte ze 100% bawełny, wypełnienie z włókniny puszystej. Poszewki na kołdrę i poduszkę są zdejmowane, zapinane na guziki. Pranie ręczne lub w pralce. Komplet jest lekki i miły w dotyku, a jednocześnie bajecznie oryginalny.
Wysyłka w:
3 dni
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 6 SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 6
Cena: 10,90 zł
szt.
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA z regulacją długości Wzór: nr 6 Długość max: pasek obejmujący dziecko w obwodzie: 63 cm paski na ramiona: 32 cm pasek podtrzymujący dziecko przy chodzeniu: 56 cm paski mocujące do wózka: 38 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU Wykonane z parcianych pasków. Wygodne zapięcie i zaczepy powodują, że użytkowanie i montaż są proste.
Wysyłka w:
3 dni
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 8 SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 8
Cena: 10,90 zł
szt.
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA z regulacją długości Wzór: nr 8 Długość max: pasek obejmujący dziecko w obwodzie: 63 cm paski na ramiona: 32 cm pasek podtrzymujący dziecko przy chodzeniu: 56 cm paski mocujące do wózka: 38 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU Wykonane z parcianych pasków. Wygodne zapięcie i zaczepy powodują, że użytkowanie i montaż są proste.
Wysyłka w:
3 dni
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 7 SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA nr 7
Cena: 10,90 zł
szt.
SZELKI DO WÓZKA i NAUKI CHODZENIA z regulacją długości Wzór: nr 7 Długość max: pasek obejmujący dziecko w obwodzie: 63 cm paski na ramiona: 32 cm pasek podtrzymujący dziecko przy chodzeniu: 56 cm paski mocujące do wózka: 38 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU Wykonane z parcianych pasków. Wygodne zapięcie i zaczepy powodują, że użytkowanie i montaż są proste.
Wysyłka w:
3 dni
PODUSZKA Z POSZEWKĄ do wózka NIEBIESKA PODUSZKA Z POSZEWKĄ do wózka NIEBIESKA
Cena: 12,00 zł
kpl.
PODUSZKA Z POSZEWKĄ DO WÓZKA niebieska   Rozmiar: poduszka i poszewka: 34 x 34 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!!   Wykonana ze 100% bawełny i puszystej włókniny.   Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewka i pokrycie uszyte ze 100% bawełny, wypełnienie z włókniny puszystej. Poszewka na poduszkę jest zdejmowana, zapinana na guziki. Pranie ręczne lub w pralce. Poduszka jest lekka i miła w dotyku, jej wysokość jest zgodna z zaleceniami pediatrów.
Wysyłka w:
3 dni
PODUSZKA Z POSZEWKĄ do wózka RÓŻOWA PODUSZKA Z POSZEWKĄ do wózka RÓŻOWA
Cena: 12,00 zł
kpl.
PODUSZKA Z POSZEWKĄ DO WÓZKA różowa   Rozmiar: poduszka i poszewka: 34 x 34 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!!   Wykonana ze 100% bawełny i puszystej włókniny.   Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewka i pokrycie uszyte ze 100% bawełny, wypełnienie z włókniny puszystej. Poszewka na poduszkę jest zdejmowana, zapinana na guziki. Pranie ręczne lub w pralce. Poduszka jest lekka i miła w dotyku, jej wysokość jest zgodna z zaleceniami pediatrów.
Wysyłka w:
3 dni
PODUSZKA Z POSZEWKĄ do wózka ZIELONA PODUSZKA Z POSZEWKĄ do wózka ZIELONA
Cena: 12,00 zł
kpl.
PODUSZKA Z POSZEWKĄ DO WÓZKA zielona   Rozmiar: poduszka i poszewka: 34 x 34 cm BEZPIECZNA PODRÓŻ W WÓZKU !!!   Wykonana ze 100% bawełny i puszystej włókniny.   Produkt wykonany jest z materiałów atestowanych, bezpiecznych dla dziecka. Poszewka i pokrycie uszyte ze 100% bawełny, wypełnienie z włókniny puszystej. Poszewka na poduszkę jest zdejmowana, zapinana na guziki. Pranie ręczne lub w pralce. Poduszka jest lekka i miła w dotyku, jej wysokość jest zgodna z zaleceniami pediatrów.
Wysyłka w:
3 dni

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Wszelkie informacje dotyczące praw w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez nasz sklep znajdą Państwo w zakładkach (kliknij, aby przeczytać) Polityka Prywatności i Regulamin.

Waluty

Wersje językowe

Sklep jest w trybie podglądu
SKLEP DLA DZIECI maluch2004.pl to pościel dziecięca DISNEY i mnóstwo innych akcesoriów dla niemowląt i mam.
NIP: 692 220 28 96 REGON 932831030 EDG nr 002787
sklep@maluch2004.pl, #519 181 284
Sklep internetowy Shoper.pl